Start

Rekrutacja

Studenci

Instytuty

Wydział

Współpraca

Szybka wyszukiwarka

 
 

Całość zgromadzonych zbiorów zarejestrowana jest w systemie PROLIB.

Aby zostać zapisanym do biblioteki należy okazać:

  1. Dowód osobisty.
  2. Legitymację studencką.
  3. Przynieść zdjęcie w celu wyrobienia karty bibliotecznej. Koszt wyrobienia karty 5 zł. Opłata pobierana jest przy zapisie.

W momencie podpisania deklaracji korzystania z biblioteki należy obowiązkowo zapoznać się z jej regulaminem. Czytelnik otrzymuje indywidualny numer i hasło dostępu do konta. Instrukcje korzystania z katalogu znajdują się przy stanowiskach komputerowych.

Książki można zamawiać o dowolnej porze przez Internet korzystając z systemu PROLIB dostępnego na stronie www.wzs.uz.zgora.pl w zakładce Wydzial/Biblioteka/System PROLIB. Wszystkie zamówione pozycje odbiera się osobiście w wypożyczalni w godzinach otwarcia.

Termin zwrotu książek jest wyznaczony statusem czytelnika. Studenci WZS mogą wypożyczać maksymalnie 6 książek na okres 2 miesięcy. Pozostałe osoby  6 książek na okres 1 miesiąca. Należy zapamiętać termin zwrotu, gdyż po jego przekroczeniu naliczana jest kara 2 zł za tydzień zwłoki (za każdą książkę).

Biblioteka może przesunąć termin zwrotu książek zgłaszany zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Przedłużania terminu zwrotu można dokonywać maksymalnie 3 razy.

Stan konta oraz termin zwrotu książek można sprawdzić na stronie system PROLIB. Można również samodzielnie jeden raz dokonać prolongaty wypożyczonej książki.

Pracownik prowadzący:

mgr Anna Świetniewska – starszy bibliotekarz

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 683 528 381

Godziny otwarcia:

wtorek - piątek:  9:00 - 16:00

sobota:  8:00 - 14:00 (w terminach zjazdów)

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział zamiejscowy w Sulechowie

ul. Armii Krajowej 51
66-100 Sulechów

68 352 83 02

68 352 83 03

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.