Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie wraz z Uniwersytetem Zielonogórskim  zaprasza wszystkich na FESTIWAL NAUKI, który odbędzie się w dniach 4 i 5 czerwca  br. już po raz 14-sty pod hasłem „Z UZ dookoła świata” >>> http://www.fn.uz.zgora.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa jako Wydział Zamiejscowy Uniwersytetu Zielonogórskiego  w Sulechowie również przygotowała naukowe atrakcje i warsztaty.  Szczegółowy program festiwalu nauki znajdziecie tutaj. W niedzielę 4 czerwca pracownicy PWSZ w Sulechowie zaprezentują także kuchnię molekularną czyli pokaz możliwości konstruowania potraw z wykorzystaniem ciekłego azotu oraz żywność liofilizowaną. 

W pierwszym dniu Uniwersytet Zielonogórski zaprasza, podobnie jak w ubiegłym roku, na stadion uniwersytecki przy ul. Wyspiańskiego 58. Festiwal startuje o godz. 10.00. Kluczowym wydarzeniem tego dnia będzie II już Bieg dla transplantacji pod honorowym patronatem Konsultanta Wojewódzkiego Transplantologii Klinicznej i członka Krajowej Rady Transplantacyjnej – dr. hab. n. med. Macieja Głydy. (szczegóły tutaj)

 

 

Filia Uniwersytetu Zielonogórskiego w Sulechowie, ©2019