Studenci III roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych zobowiazani są złożyć indeks wraz z kartą okresowych osiągnieć studenta do Dziekanatu najpóźniej 7 dni (roboczych) przed planowanym terminem obrony.

UWAGA!

 

Studenci i doktoranci, którzy chcą ubiegać się o miejsce w Domu Studenckim Uniwersytetu Zielonogórskiego na rok akademicki 2018/2019, powinni wypełnić i wysłać elektroniczny formularz wniosku dostępny na indywidualnym koncie w module WWW (student.uz.zgora.pl).

Kandydaci na studia - wniosek należy wypełnić i wysłać do 27 lipca 2018 r. 

          Studenci WZS UZ   -   wniosek należy wypełnić i wysłać do 10  września 2018 r.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin studiów UZ.pdf)Regulamin studiów UZ.pdf[ ]469 kB

Podpisywanie karty obiegowej przez Kierownika Domu Studenta odbywa się w poniedziałki i wtorki w godzinach od 8:00-15:00

 

 

 

 

 

Wakacje to czas na zwiedzania świata,  na nowe doświadczenia, ale i też na beztroską zabawę. 

Zabaw się z nami! Zabierz sowę, wieloletni symbol naszej uczelni na wakacje, zrób zdjęcie, pokaż nam gdzie byliście i wygraj tablet. 

W myśl idei promocji ciekawości świata i aktywnego wypoczynku Rada Samorządu Studenckiego PWSZ w Sulechowie zaprasza do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym "Sowa PWSZ Sulechów na wakacjach".

Regulamin konkursu - pobierz plik.

Przez semestr zimowy, w ramach umowy zawartej między  PWSZ w Sulechowie i Gminą Świdnica, studenci II roku kierunku Ogrodnictwo, specjalności  Kształtowanie Terenów Zieleni, pracowali nad projektami zagospodarowania terenów rekreacyjnych w Świdnicy przy ul. Mieszka I oraz przy zalewie świdnickim.

 

1 go czerwca 2015 w „Dzień Dziecka”, podczas tegorocznego XXVI Biegu Ulicznego im. Janusza Kusocińskiego, w imię wspólnej idei i dobrej zabawy wezwaliśmy wszystkich naszych studentów do wielkiego biegu, BIEGU PO WPIS. By dodać motywacji  wpisy, zaliczenia i inne korzyści na mecie dawali wykładowcy min. dr hab. Kuleczka Pola,  dr inż. Izabela  Wojewoda, mgr inż. Radosław Grech i mgr G. Fiedorowicz.

19 czerwca 2015 21:00 Projekt PWSZ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych studentów oraz promując uczelnię wśród młodych ludzi, 19 czerwca w Clubie Muzycznym XDemon, pokazaliśmy co najlepszego mamy na naszej uczelni i dlaczego warto u nas studiować.

Adres

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Zamiejscowy w Sulechowie

ul. Armii Krajowej 51
66-100 Sulechów

tel: 68 352 83 02

Wydział Zamiejscowy w Sulechowie Uniwersytetu Zielonogórskiego, ©2018