PROJEKT:
"Adaptacja budynków administracyjno - biurowych na Domy Studenta PWSZ w Sulechowie"

realizowany w ramach:
Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego (ZPORR) i współfinansowany (74.99%) ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

ZPORREU

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Dla studentów zamieszkałych poza Sulechowem, którym codzienny dojazd do uczelni uniemożliwia studiowanie, zapewniamy miejsce w nowych domach studenta w komfortowo wyposażonych segmentach.

DOM STUDENTA - Sulechów, ul. PROSTA 7B

Dom Studenta przy ul. Prostej 7B został oddany do użytku w lutym 2006 roku. Do dyspozycji studentów jest 96 miejsc.

W akademiku znajdują się 24 segmenty dwupokojowe. Każdy segment to: dwa pokoje 2 - osobowe, wspólna kuchnia i łazienka.

Pokoje są w pełni umeblowane (biurka, krzesła, tapczany, szafy ubraniowe, półki na książki, lampki nocne) zainstalowane są gniazda sieci telewizyjnej i internetowej.

W kuchniach znajdują się zlewozmywaki, szafki gospodarcze, lodówki, stoły i taborety.

Każdy segment jest opomiarowany (woda, prąd, ogrzewanie).

Na każdym piętrze dodatkowo znajdują się też kuchnie ogólnodostępne, wyposażone w kuchenki elektryczne , szafki, półki , stoły, krzesła.

Na piętrach znajdują się też pralnie wyposażone w pralko - suszarki oraz składane suszarki na pranie.

Na parterze akademika znajduje się sala telewizyjna a także siłownia.

 DOMA STUDENTA - KALSK 73

Do dyspozycji mieszkańców jest 28 miejsc w 8 mieszkaniach (4 mieszkania 3 - osobowe oraz 4 mieszkania 4 - osobowe z kuchniami i łazienkami i WC).

Mieszkania są opomiarowane (woda, prąd, ogrzewanie) oraz w pełni umeblowane (tapczany 1 - osobowe, biurka, szafy ubraniowe, półki na książki), w kuchniach są szafki, kuchenki elektryczne, pralki, lodówki, suszarki.

Opłaty za akademik zgodnie z Zarządzeniem nr 61 Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego z dnia 29 sierpnia 2017 r. wynoszą: 230,00 zł + M w Sulechowie i 200,00 zł +M w Kasku (gdzie M - miesięczna opłata za media).

Opłaty należy wnosić w terminie do ostatniego dnia danego miesiąca na swoje indywidualne konto. Informacje na temat numeru konta można sprawdzić w systemie Dziekanat.

Za opóźnienia we wnoszeniu należnych opłat Uniwersytet Zielonogórski może pobierać odsetki w wysokości równej czterokrotności wysokości stopy kredytu lombardowego NBP.

1. Dom Studenta w Sulechowie, ul. Prosta 7 B,
2. Dom Studenta w Kalsku nr73 ,
3. Telefon kontaktowy do Kierownika DS. 68 352 84 84 ( poniedziałek i wtorek w godz. od 7,00 do godz. 15,00 , środa od godz.7,00 do godz. 11,00)

Strona główna Uniwersytetu Zielonogórskiego

Filia Uniwersytetu Zielonogórskiego w Sulechowie, ©2019