Egzamin warunkowy z przedmiotów "Prawo administracyjne ogólne" i "Ustrój i zadania samorządu terytorialnego" odbędzie się w dniu 28.10.2018 r., godzina 12:50 w budynku N.

 

Właśnie rozpoczynasz studia, cieszysz się - nareszcie wolność :-)))

Nowi znajomi,  miasto, akademik. Chwilami gdzieś z tylu pojawia się malutka nutka niepokoju...Jak będzie, jak sobie poradzę?

DASZ RADĘ, w Biurze Karier nauczymy Cię jak przekuć stres w sprzymierzeńca motywującego do działania podczas warsztatu "Nabierz wiatru
w żagle"
2 października o godz. 11.00.

 

Prowadząca: Anna Andrysiak trener-coach-psycholog

Zapisy w zakładce warsztaty.

 

 

 

Obowiązkowa inauguracja roku akademickiego 2018/2019 dla studentów I roku studiów stacjonarnych odbędzie się 3 października 2018 r. o godz. 11.00 w sali 117 A w Sulechowie.

 

 

W dniu 3 października 2018 r. w sali 117 A (Aula w Sulechowie) o godzinie 8.00 odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP dla studentów
I roku studiów stacjonarnych
.

 

 

 

UWAGA STUDENCI!

Studenci, którzy odbywają praktykę mają obowiązek dołączenia do Dziennika praktyk Ankiety oceny praktyki, która zamieszczona jest na stronie: http://www.wzs.uz.zgora.pl/dziekanatmenu/praktyki-zawodowe. Część A wypełniana jest przez Studenta w systemie Dziekanat, natomiast część B wypełnia Pracodawca. Nie dotyczy to osób, które już złożyły Dzienniki w WZS UZ.

 

UWAGA!

 

Studenci i doktoranci, którzy chcą ubiegać się o miejsce w Domu Studenckim Uniwersytetu Zielonogórskiego na rok akademicki 2018/2019, powinni wypełnić i wysłać elektroniczny formularz wniosku dostępny na indywidualnym koncie w module WWW (student.uz.zgora.pl).

Kandydaci na studia - wniosek należy wypełnić i wysłać do 27 lipca 2018 r. 

          Studenci WZS UZ   -   wniosek należy wypełnić i wysłać do 10  września 2018 r.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin studiów UZ.pdf)Regulamin studiów UZ.pdf[ ]469 kB

Podpisywanie karty obiegowej przez Kierownika Domu Studenta odbywa się w poniedziałki i wtorki w godzinach od 8:00-15:00

 

 

 

 

 

Wakacje to czas na zwiedzania świata,  na nowe doświadczenia, ale i też na beztroską zabawę. 

Zabaw się z nami! Zabierz sowę, wieloletni symbol naszej uczelni na wakacje, zrób zdjęcie, pokaż nam gdzie byliście i wygraj tablet. 

W myśl idei promocji ciekawości świata i aktywnego wypoczynku Rada Samorządu Studenckiego PWSZ w Sulechowie zaprasza do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym "Sowa PWSZ Sulechów na wakacjach".

Regulamin konkursu - pobierz plik.

Przez semestr zimowy, w ramach umowy zawartej między  PWSZ w Sulechowie i Gminą Świdnica, studenci II roku kierunku Ogrodnictwo, specjalności  Kształtowanie Terenów Zieleni, pracowali nad projektami zagospodarowania terenów rekreacyjnych w Świdnicy przy ul. Mieszka I oraz przy zalewie świdnickim.

 

1 go czerwca 2015 w „Dzień Dziecka”, podczas tegorocznego XXVI Biegu Ulicznego im. Janusza Kusocińskiego, w imię wspólnej idei i dobrej zabawy wezwaliśmy wszystkich naszych studentów do wielkiego biegu, BIEGU PO WPIS. By dodać motywacji  wpisy, zaliczenia i inne korzyści na mecie dawali wykładowcy min. dr hab. Kuleczka Pola,  dr inż. Izabela  Wojewoda, mgr inż. Radosław Grech i mgr G. Fiedorowicz.

19 czerwca 2015 21:00 Projekt PWSZ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych studentów oraz promując uczelnię wśród młodych ludzi, 19 czerwca w Clubie Muzycznym XDemon, pokazaliśmy co najlepszego mamy na naszej uczelni i dlaczego warto u nas studiować.

Adres

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Zamiejscowy w Sulechowie

ul. Armii Krajowej 51
66-100 Sulechów

tel: 68 352 83 02

Wydział Zamiejscowy w Sulechowie Uniwersytetu Zielonogórskiego, ©2018