Start

Rekrutacja

Studenci

Instytuty

Wydział

Współpraca

Szybka wyszukiwarka

Studium Wychowania Fizycznego

 
 

Studium Wychowania Fizycznego

Studium Wychowania Fizycznego (SWF) Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie jest ogólnouczelnianą jednostką organizacyjną prowadzącą działalność w zakresie wychowania fizycznego, promocji zdrowia, sportu i turystyki w PWSZ w Sulechowie. SWF podlega bezpośrednio Prorektorowi PWSZ w Sulechowie.

Do zadań SWF, w szczególności, należy organizowanie i prowadzenie procesu dydaktycznego w zakresie zajęć wychowania fizycznego dla studentów studiów stacjonarnych (w tym studentów z orzeczoną niepełnosprawnością lub przeciwwskazaniami zdrowotnymi) wszystkich kierunków studiów realizowanych w PWSZ w Sulechowie. Zajęcia wychowania fizycznego są prowadzone w obiektach własnych PWSZ oraz w obiektach wynajmowanych lub użyczanych przez inne jednostki pozauczelniane. Do zadań SWF należy także troska o stan bazy materialnej tj. obiektów sportowych oraz ich wyposażenia i sprzęt sportowy wykorzystywany na zajęciach.

SWF współpracuje z innymi jednostkami Uczelni, w tym z organizacjami studenckimi (Rada Samorządu Studenckiego, Klub Uczelniany AZS i inne) w zakresie organizowania zajęć i przedsięwzięć sportowo-rekreacyjnych.

Kierownik Studium

mgr Grzegorz Fiedorowicz, starszy wykładowca

Sekretariat

mgr Małgorzata Bielawska

tel. 68/352 84 04

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Uniwersytet Zielonogórski
Wydział zamiejscowy w Sulechowie

ul. Armii Krajowej 51
66-100 Sulechów

68 352 83 02

68 352 83 03

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.